Typ nabídky

Minimální mzda

Lékárník

referenční číslo: 21368 | aktuálnost: 12.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vystudovaní farmaceuti a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Hledáte novou pracovní výzvu a zázemí silného partnera na trhu, který Vám za práci nabídne adekvátní ohodnocení?

Potom pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku, ozvěte se nám! Moderní lékárna hledá pro svou pobočku pracovníka na pozici:

LÉKÁRNÍK (OD 38 000 Kč)

Lékárník

Náplň práce

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků na lékařský předpis

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • praxi na pozici Lékárník
  • prozákaznický přístup a příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost

Nabízíme

  • atraktivní pracovní příležitost v rámci velké firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • velkou podporu v dalším vzdělávání
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj (okres Český Krumlov)

Mzda: 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie