Typ nabídky

Minimální mzda

Customer relationship specialist

referenční číslo: 20005 | aktuálnost: 14.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Dokážeš se pohybovat ve vodách IT technologií? Máš rychlé uvažování? Nejsou ti procesy CRM cizí ba naopak? Angličtinu ovládáš na podobné úrovni jako češtinu? Pak hledáme přímo Tebe! Staň se nepostradatelným členem aplikačního centra nadnárodní firmy, na jehož chodu závisí celé její fungování.

Náplň práce

  • Analýza a dokumentace procesů spojených s požadavky zákazníka
  • Navrhování řešení
  • Podpora celého cyklu vývoje a zpracování požadavku
  • Zadávat potřebné změny a úpravy
  • Účast na prvotním testování
  • Každodenní komunikace se zákazníky a přilehlými týmy
  • Implementace změn a nových aplikací po pobočkách

Požadujeme

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v systému Microsoft Dynamics CRM nebo jemu podobnému
  • Schopnost analytického a logického myšlení
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Obecný přehled o IT technologiích
  • Anglický jazyk velmi dobré úrovni

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Firemní notebook a telefon i pro osobní využití
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Moderní kanceláře s novými technologiemi
  • Cestování po celé Evropě
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby