Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník (s náborovým příspěvkem) (28.000 - 31.000 Kč)

referenční číslo: 54227 | aktuálnost: 17.09.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme šikovné zámečníky do kusové strojírenské kovo-výroby. Máme pro Vás pěkné místo v úspěšné české společnosti s náborovými příspěvky, velmi slušným mzdovým ohodnocením a rozsáhlým systémem benefitů. Máme pro Vás práci, která Vás bude bavit, v příjemném prostředí a kolektivu.

  • příprava tovarů před svářením
  • odstranění rzi, odjehlování, stehování a svařování dílců, zabrušování, pájení a další
  • samostatná práce podle výkresové dokumentace
  • práce na velkých kusech, manipulace pomocí jeřábů - proškolíme
  • dodrožování norem a bezpečnosti na pracovišti
  • 2 směnný provoz

Požadujeme

  • SŠ/SOU strojní
  • vhodné i pro absolventy
  • znalost výkresové a technické dokumentace
  • výhodou je znalost svařování (základní svářečský kurz, MAG) -možnost zaškolení a certifikace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní dotované stravování
  • profesn, kariérní růst a zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • společenské firemní akce
  • zvýhodněné tarify na mobil
  • náborový příspěvek 24.000 Kč
  • bezúročná půjčka až 25.000 Kč

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Řemesla, výroba, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity