Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer – junior

referenční číslo: 19131 | aktuálnost: 31.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření? Chcete stát v čele projektů zejména v oblasti automatizace výrobních procesů? Máte zkušenosti s oblastí řízení projektů jak po technické, tak finanční stránce? Nebojíte se zodpovědnosti za svěřené projekty? Chcete se stát součástí moderní společnosti a setkávat se s technickými novinkami při vedení různorodých projektů?
Zašlete nám Váš životopis!
Česká společnost, působící v oblasti automatizace na Pardubicku, hledá do svých řad kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – JUNIOR.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za finanční i technickou stránku projektu
  • Kontrola kompletní projektové dokumentace
  • Tvorba finančního i časového plánu
  • Vedení projektového týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti projektového řízení
  • Zkušenosti s oblastí automatizace – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika