Typ nabídky

Minimální mzda

C# .NET vývojář specializovaných aplikací (40.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 46828 | aktuálnost: 19.07.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Chcete se podílet na sytémech pro výzkumné organizace souvisejících s moderními snímacími technologiemi? Zajímá Vás práce na velkých specializovaných projektech v programovacím jazyce C#? Nyní máte možnost využít svůj potenciál. Dejte o sobě vědět a podílejte se na vývoji aplikací, které dávají smysl.

  • vývoj aplikací pro moderní snímací tehcnologie ve SCRUMu
  • účast na vývoji desktopových zakázkových řešení
  • analýza, návrh, implementace a dokumentace
  • spolupráce v mezinárodním týmu
  • práce na dlouhodobých projektech

Požadujeme

  • praktická znalost a zkušenost se C#, .NET a Visual Studio
  • znalost anglického jazyka mluvenou formou
    Výhodou:
  • praktická znalost a zkušenost s WPF
  • zkušenosti s SQL, Entity Framework, LINQ
  • zkušenost s verzovacími systémy (GIT, SVN nebo dalšími)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • občasný home-office
  • možnost vycestovat do zahraničí (USA)
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • notebook
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • másáže inhouse

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita