Typ nabídky

Minimální mzda

Senior .NET/C# vývojář uživatelského rozhraní (80.000 - 100.000 Kč)

referenční číslo: 46507 | aktuálnost: 16.06.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Chopte se příležitosti vyvíjet uživatelské rozhraní a interaktivní finanční nástroje pro poradce a investory. Mezinárodní společnost s kancelářemi v centru města hledá vývojáře, kteří si stojí za svou prací a jsou ohodnoceni individuálně na základě vlastních výkonů.

  • vývoj uživatelského rozhraní pro zabezpečení investic
  • spolupráce s analytiky, následný návrh a implementace nových funkcionalit pro zákazníky po celém světě
  • účast na přípravě dokumentace, požadavků a specifikací
  • vývoj jednotkových testů pro zabezpečení požadované kvality vývoje
  • rozvoj vlastních znalostí souvisejících s produkty a jejich pochopení
  • aktivní komunikace s kolegy v týmu a okolím
  • tvorba inovativních řešení pro zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru IT, matematika, ekonomika nebo příbuzný
  • porozumění hlavním pricnipům softwarového designu a zkušenost se standardizovanými postupy
  • zkušenost s vývojem v .NET, C#, ASP.NET, VB.NET a SQL Server
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • psaní čistého kódu
  • Výhodou
  • znalost iterativního přístupu k vývoji
  • zkušenost s continuous integration a continuous delivery
  • zkušenost s vývojem v Cloudu
  • zkušenost s agilním vývojem
  • zkušenost s tvorbou jednotkových testů

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + příležitostní bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost služební cesty mimo Evropu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • IT workshopy

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita