Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník/dělnice, Trutnov, 22 000 Kč/měs. + zálohy

referenční číslo: 5ad6f4e4a5ad95751c52632d | aktuálnost: 19.06.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci v Trutnově? Jste manuálně zruční? Nevadí Vám práce v automotive průmyslu v nepřetržitém provozu (12 hod směny, ranní/ noční)?

Možnost zasílání týdenních záloh.

Dejte nám o sobě vědět! Vhodné pro muže, ženy a uchazeče bez zkušeností zaškolíme.
Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

  • montážní a manipulační práce na lince
  • obsluha strojů a zařízení
  • kompletace dílů
  • kontrola kvality

Co Vám nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • základní hrubou mzdu 15 939 Kč + k tomu:
  • nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)
  • bonus za týmovou práci až 3000 Kč/měs.
  • bonus za zapracování až 1200 Kč
  • bonus za nepřetržitý provoz 500 Kč/měs.
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (40 Kč/den)

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • pracovitost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v týmu
  • praxi ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Budeme se těšit na Vaše reakce na tel 778 76 46 68 nebo na emailu martina.tuckova@randstad.cz

Mzda: 21 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: administrativní pracovník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy