Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve skladu - bez nočních, Liberec

referenční číslo: 11-21-275679/JD | aktuálnost: 05.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenost s VZV a řidičský průkaz B? Pak se nám přihlaš na PRÁCI VE SKLADU do Liberce.
Nabídnout ti můžeme práci bez nočních směn, tj. ranní/odpolední směna.
Nástup ihned do kmenového stavu a možnost dalšího profesního růstu.
Náplň práce:

  • manipulace s vyrobenými díly
  • čištění dílů a balící práce
  • spolupráce se skladníky
  • příležitostné řízení VZV

Požadujeme

  • zkušenost s VZV (neplatný průkaz obnovíme)
  • řidičský průkaz sk. B
  • pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

Benefity: * stravenky * příspěvek na dojíždění * motivační systém bonusů * menší kolektiv rodinného charakteru * možnost profesního růstu Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 19 500 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl