Typ nabídky

Minimální mzda

Referent obchodu (23.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 39737 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme osobu s technickou znalostí, zájmem o obor a ochotou učit se. Slibujeme jedinci, zaučení o dílci. Všechno Vás to naučíme a do provozu vypustíme. Stanete se jedním z nás a firmy o Vás budou stát. Každopádně, my Vás chceme napořád!

  • tvorba cenových nabídek
  • vyřizování objednávek
  • nákup zboží, materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s tvorbou cenových nebídek
  • zkušenosti s vyřizováním objednávek, nákupem
  • Aj - B1

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • plně hrazené jazykové vzdělávání přímo v sídle firmy
  • příspěvek na dovolenou, vánoční prémie
  • stravenky
  • plně vybavená kuchyňka a možnost zajištění dovozu obědů

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita