Typ nabídky

Minimální mzda

.net vývojář

referenční číslo: 17248 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Představuje programovaní v jazyce C# směr, kterým se chcete na své profesní dráze ubírat? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech a stali se součástí týmu, jenž vyvíjí aplikace exportované do celého světa? Dejte své kariéře zelenou a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Kompletní návrh a vývoj programu na platformě .NET
  • Analýza problému a hledání adekvátního řešení
  • Týmová spolupráce při vývoji SW
  • Testování a tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • Znalost programování v jazyce C#
  • Zkušenost s frameworkem .NET velkou výhodou
  • SŠ/VŠ technického směru nebo relevantní praxi
  • Znalost UML, SQL velkou výhodou
  • Schopnost práce v týmu, profesionální a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Účast na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • 5 týdnu dovolené a příspěvek na stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv a další benefity
  • Místo výkonu zaměstnání: Pardubice, Vysoké Mýto

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj