Typ nabídky

Minimální mzda

AP finanční specialisté (25.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 38233 | aktuálnost: 26.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Absolventi ekonomických oborů pozor! Využijte příležitost a nastartujte svoji kariéru pod křídly nadnárodní společnosti v centru sdílených služeb! Kromě praxe ve finanční sféře budete mít také možnost naplno využít znalost cizího jazyka, který je zde bezpodmínečně nutnou dovedností.

  • zpracování přijatých, párování plateb
  • řešení reklamací
  • komunikace s dodavateli / zákazníky
  • spolupráce na měsíčních uzávěrkách
  • reporting
  • podílení se na zefektivnění stávajících procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického / německého jazyka, ideálně obou
  • velmi dobrá znalost práce na PC - zejména MS Office, výhodou zkušenost s ekonomickými systémy
  • smysl pro pořádek a organizace, pečlivost, systematičnost
  • schopnost pracovat samostatně, ochota rychle se učit novým věcem

Nabízíme

  • mzda odpovídající zkušenostem
  • prostředí perspektivní nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • mobilní telefon
  • podpora dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • firemní akce
  • autobusová doprava z centra Brna zdarma
  • finanční ocenění při životních i pracovních jubileích
  • lokalita: Brno-město, Brno-venkov

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita