Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik strojů-vhodné pro absolventy (22.000 - 27.000 Kč)

referenční číslo: 37751 | aktuálnost: 14.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Mezinárodní firma v Brně přijme do týmu seřizovačů nového člena.

  • Seřizování strojů dle technické dokumentace
  • Sledování opotřebení a následná údržba zařízení
  • Provádění přesunu, měření a balení výrobků
  • Měření výrobků, kontrola práce z hlediska kvality

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • Zkušenosti se seřizováním strojů velkou výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost, ochota učit se, výkonnost
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné stravování
  • Kurzy a školení
  • Autobus z centra Brna do místa pracoviště zdarma
  • Příjemný kolektiv
  • Kariérní růstu

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity