Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor NC strojů - horizontkář

referenční číslo: 9-21-267316/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti s obsluhou NC strojů?
Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a naučit se něco nového?
Co budete mít na této pozici na starosti?

  • obsluhu a nastavení CNC obráběcího centra/horizontky
  • částečné programování
  • dodržování požadavků technologického postupu
  • zajištění nástrojů

Požadujeme

  • vzdělání SOU technického směru (strojní zaměření výhodou)
  • minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost programování v systému Heidenhain nebo Siemens Sinumerik výhodou

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * penzijní připojištění * životní pojištění * poukázky na kulturu, sport * závodní stravování * příspěvky na jazykové vzdělávání * možnost profesního i osobnostního růstu Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl