Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog ve strojírenství s AJ/NJ (od 35.000 Kč)

referenční číslo: 37134 | aktuálnost: 04.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobní firmy a vyznáte se dobře ve výrobních procesech? Jste analytičtí, samostatní a je pro Vás dobrý kolektiv a stabilní společnost, která umí docenit Vaše znalosti a zkušenosti tím nejdůležitějším? Trefa! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu ty pravé lidi do oddělení technologie.

  • zpracování příchozích zakázek od stávajících zákazníků z hlediska servisu
  • diagnostika daného problému výrobku a komunikace se zákazníkem v AJ/NJ
  • stanovení nápravných opatření a příslušných technologických postupů
  • optimalizace technologických procesů a technické poradenství pro ostatní oddělení závodu
  • úzká spolupráce s vedoucím oddělení a zajištění včasného plnění svěřených zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • min.1 rok zkušenosti na pozici technolog/mistr výroby/vedoucí výroby
  • dobrou orientaci ve výrobních procesech - výroba, technologie, kvalita, montáž
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • moderní prostředí
  • stabilní společnost se silným postavením na trhu práce
  • jazykové kurzy
  • firemní a společenské akce

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita