Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí kovovýroby (H4250)

referenční číslo: 5a16781da5ad9525de3c6936 | aktuálnost: 17.01.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• přímé vedení technicko-výrobního úseku (2 mistři, 2 technici, asistentka), nepřímo vede cca 20 osob
• dohled nad provozem svařovny, oddělením zámečníků, brusírna
• vyhodnocuje efektivitu výroby, navrhuje nápravná opatření
• zodpovídá za výrobní plán, řeší kvalitu, výrobní kapacity, sleduje termíny realizace zakázek
• komunikace se zákazníkem v otázkách týkající se výroby a kvality
• zodpovídá za nábor nových zaměstnanců na svůj úsek

Požadujeme

SŠ/VŠ strojírenského směru, praxe ve vedení výrobního úseku podmínkou, aktivní znalost NJ (popř. AJ) pro komunikaci s německými partnery, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. „B“, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

• práce ve stabilní obchodně-výrobní společnosti
• finanční ohodnocení předmětem jednání dle dosavadních zkušeností (orientačně cca 40tis. Kč)
• příspěvěk na stravování, možnost využít dotované stravování na pracovišti
• výhledově služební automobil
• po zapracování příspěvek na životní pojištění

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, supervizor výroby, vedoucí výrobního bloku, vedoucí výroby, výrobní ředitel, výrobní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita