Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejní asistentka v módním butiku

referenční číslo: 5a05bb85a5ad9525b3013f97 | aktuálnost: 12.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Máte rádi módu? Sledujete trendy a chcete se obklopit mezinárodním stylem? Buďte inspirací pro naše zákazníky.
Staňte se součástí týmu, který tvoří odborníci ve svém oboru. Naše společnost je dceřinou společností nadnárodního koncernu s 54-letou tradicí!

Náplň práce

  • Kontakt se zákazníkem
  • Poradenství
  • Budování a upevňování vztahu se zákazníkem prostřednictvím individuálního přístupu a servisu
  • Udržování pořádku na prodejně

Požadujeme

  • Praxi v prodeji dámské a pánské konfekce nebo vzdělání – střední průmyslová škola oděvní
  • Aktivní přístup k zákazníkovi a prodeji
  • Zájem o módu, přehled o módních trendech a značkách
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • Práci v prestižní mezinárodní firmě
  • Odborné zaškolení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Možnost vlastní seberealizace
  • Možnost profesního růstu
  • ČCM , Arkády , Kotva , Zlicin , Chodov , Fashion Arena , Čestlice

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie