Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí – nepřímý materiál

referenční číslo: 16301 | aktuálnost: 03.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou výzvu? Máte zkušenosti s nákupem technických produktů? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! NÁKUPČÍ – NEPŘÍMÝ MATERIÁL

Náplň práce

* řízení výběrových řízení na dodavatele * nákup v oblasti projekčních a inženýrských činností, materiálu, stavebních a montážních prací.) * zodpovědnost za dodržení smluvních podmínek (fakturace) * sledování a predikce nákladů na realizace * optimalizuje časový průběh dílčích plateb jednotlivých investičních akcí * zajištění pravidelné aktualizaci plánu investic a potřebného cash-flow * řízení reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe v nákupu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s nákupem technického zaměření
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněné závodní stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup