Typ nabídky

Minimální mzda

Technik – údržba strojů a budov

referenční číslo: 15864 | aktuálnost: 15.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi byste se podíleli na údržbě nového závodu a zařízení? Máte několikaleté zkušenosti na obdobné pozici a k tomu znalost anglického jazyka?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!!

Nyní obsazujeme pozici Technik – údržba stojů a budov, zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • údržba a oprava strojů, zařízení a montážních linek
  • zajišťování rozvodu elektřiny, vody, vzduchu atd.
  • zajištění dodávky energií
  • obsluha VZV a jeřábu
  • řešení neočekávaných problémů při provozu

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • anglický jazyk na min. mírně pokročilé úrovni
  • technické vědomosti – mechanická, elektrická a strojní údržba
  • znalost norem a technické dokumentace

Nabízíme

  • příspěvek na dojíždění (2,50Kč Km, jedna cesta a do 35Km)
  • jídlo zdarma
  • 25 dní dovolené
  • anglický kurz zdarma
  • být součástí start up projektu
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl