Typ nabídky

Minimální mzda

Design engineer - vývojář

referenční číslo: 15695 | aktuálnost: 24.02.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání technického směru a baví Vás konstrukce? Domluvíte se anglicky a hledáte zajímavé pracovní uplatnění v rámci projektů mezinárodní společnosti? Pak zbývá jen zaslat váš životopis a přihlásit se do výběrového řízení na pozici: DESIGN ENGINEER - VÝVOJÁŘ (40-55.000,- Kč)

Náplň práce

* Konstrukce a vývoj nových komponentů * Aktivní spolupráce při rozvoji projektů * Řešení technických specifikací se zákazníky * Provádění optimalizace * Odpovědnost za projekty od začátku až do fáze výroby

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Anglický jazyk - alespoň středně pokročilou úroveň
  • Prokazatelnou praxi na pozici konstruktéra
  • Samostatnost, kreativitu

Nabízíme

  • Možnost kariérního postupu
  • Práci pro perspektivní nadnárodní společnost
  • Využití cizích jazyků
  • Moderní pracoviště
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství