Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ve výrobě - Klášterec nad Ohří, až 23.000Kč + stravenky a příspěvek na dopravu

referenční číslo: 599c4a94babecf01db58833b | aktuálnost: 22.08.2017

Adecco spol. s r.o.

Sháníme nové kolegy do výrobní společnosti v Klášterci nad Ohří, která je světovou špičkou ve výrobě filtračních technologií.

Chtěli byste pracovat v zázemí stabilní společnosti s dlouholetou praxí na trhu? Sháníte práci s dobrou dostupností z Klášterce nad Ohří, Kadaně, Chomutova a Jirkova? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

- Manuální práce ve výrobě filtračních technologií

-Obsluha strojů

Požadujeme

- Ochotu pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení - až 23.000Kč nástupní mzda!!

- Stravenky v hodnotě 90Kč

- Příspěvek na dopravu

- 5 týdnů dovolené

- Smlouvu na HPP

- Převod do kmenového stavu

- Bonus 5.000Kč za doporučení nového zaměstnance

- Karierní růst

- Možnost pracovat v 8h nebo 12h směnách

Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří, 43151

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi