Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik-mechanik zvedacích plošin (26.000 - 34.000 Kč)

referenční číslo: 31780 | aktuálnost: 01.08.2017

Jobs Contact

Náplň práce

  • montáž a servis hydraulických plošin

Požadujeme

  • člověka, kterého bude bavit manuální práce a bude manuálně zručný
  • časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, loajálnost
  • vzdělání ideálně automechanik
  • ŘP
  • praxe není nutná
  • výhodou praxe v autoopravárenství (autoelektrika) nebo s hydraulikou
  • zámečnictví - svářečské kurzy (plamen, MIG/MAG, TIG/WIG) výhodou

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Praha (Komerční zóna Nupaky D1 – exit 8)
  • ubytování zajištěno v místě výkonu práce
  • práci na HPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • mzda dle domluvy
  • stravenky

Mzda: 26 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity