Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka ve výrobě - i absolventi! (14.000 - 20.000 Kč)

referenční číslo: 31528 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Máte chuť do práce a chcete získat praxi? Máme pro vás pracovní příležitost ve strojírenské firmě v okrese Prostějov. Nabízíme mnoho zajímavých firemních benefitů a práci v menším přátelském kolektivu pracovníků.

  • kompletace součástek do elektrospotřebičů
  • související manuální činnosti včetně kontroly
  • obsluha poloautomatických strojů - zaučíme!

Požadujeme

  • manuální zručnost, chuť do práce
  • ochota pracovat na 3 směny
  • praxe není nutná - vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • dotované stravování přímo ve firmě
  • mnoho benefitů např. příspěvky na sport, kulturu, lékárnu, plavání
  • firemní akce

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní