Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer projektů

referenční číslo: 11839 | aktuálnost: 22.06.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás vést projekty, dokumentaci, řešit problémy, harmonogramy, komunikovat se zákazníky a k tomu ovládáte angličtinu na velmi dobré úrovni? Pak právě Vám nabízíme ideální pracovní příležitost na pozici MANAŽER PROJEKTŮ

Náplň práce

* Řízení projektů (termíny, aktualizace, změny) * Vedení dokumentace - APQP * Zodpovědnost za plnění termínů, kvality * Analýzy projektu * Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Anglický jazyk na aktivní provni slovem i písmem
  • MS Excel (MS Project/CAD výhodou)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Příspěvky na životní a důchodové pojištění
  • Odborná školení
  • Stravenky
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Pracoviště: Mostecko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství