Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník / ce údržby linky - Cheb

referenční číslo: 4E9A09ED | aktuálnost: 02.05.2017

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Po našeho významného klienta hledáme pracovníky údržby linky - Line Mantenance

Náplň práce

- preventivní údržba linky, kontrola chybovosti
- kontrola kvality a kalibrace zařízení
- odpovědnost za instalaci nového výrobního technického zařízení
- návrhy na zlepšení technického vybavení a jejich realizace
- kontrola zkušebního vybavení (hardwaru i softwaru) včetně kalibrace

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického zaměření
- základní znalost anglického jazyka - porozumění technickému textu, schopnost napsat krátký e-mail
- pokročilá znalost PC - opravy, nastavení Windows, základy sítí pod Windows
- manuální zručnost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- zkušenosti s údržbou výhodou

Nabízíme

- práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení až 23 000 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- Multisport Benefit
- nástup v květnu 2016

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Cheb

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: technik přípravy výroby, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity