Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro oblast hydrauliky (33.000 - 43.000 Kč)

referenční číslo: 29573 | aktuálnost: 24.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Je oblast hydrauliky Vaší vášní? Hledáte rádi vhodná řešení a máte zájem se podílet na vývoji nových technologií a strojů? Chcete využít své jazykové znalosti a chcete pracovat v příjemném prostředí, kde se na všem dá domluvit? Pak hledáme právě Vás! Zalšte nám svůj životopis a pustíme se společně do toho! Hledáme vhodné uchazeče na pozici "Specialista pro oblast hydrauliky".

  • spolupráce na vývoji nových strojů
  • návrhy hydraulických schémat pro drtící stroje
  • realizace hydraulickcýh výpočtů
  • specifikace vybraných komponent a zadání potřebných parametrů
  • úzká spolupráce se zahraničním vedením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • dobrou orientaci v oblasti hydrauliky
  • zkušenosti s tvorbou hydraulických schémat a výpočtů
  • samostatnost, silné technické myšlení, organizační schopnosti
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stabilní zázemí společnosti
  • rodinnou atmosféru a příjemný pracovní kolektiv
  • kurzy NJ/AJ
  • možnost rozvoje a odměny

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita