Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - junior (25.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 29574 | aktuálnost: 24.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Orientujete se v nástrojích štíhlé výroby a chcete být součástí dvoučlenného týmu, který bude zavádět lean management v celé společnosti? Statistika pro Vás není nuda? Má pro Vás cenné údaje? Nebojíte se sběru dat, vytváření analýz a hledání a výběru vhodných zlepšovacích procedur? Jste týmový hráč a je na Vás spoleh? Máme zde jedinečnou nabídku pro technicky založené kandidáty, kteří hledají pracovní výzvu a zrovna třeba i právě ukončují vzdělání a chtějí mít možnost využít své schopnosti a znalosti v oblasti lean managementu. Dejte nám o sobě vědět

  • sbírání aktuálních hodnot a časových norem na jednotlivých výrobních úsecích
  • provádění analýz skutečného stavu a zavádění opatření pro zvýšení efektivity na výrobních úsecích
  • identifikace ztrátových časů ve výrobě a navyšování produktivity práce
  • zavádění nástrojů štíhlé výroby a lean managementu ve společnosti
  • úzká spolupráce s výrobou, přípravou výroby a managementem společnosti
  • místo výkonu práce: okres Přerov

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - procesní inženýrství velkou výhodou
  • zkušenosti s metodami průmyslového inženýrství - zvyšování produktivity, analýza a měření metod apod.
  • dobrou orientaci v nástrojích štíhlé metody
  • analytické myšlení - schopnost hledat řešení, vytvářet analýzy a hodnotit je
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci ale i týmového ducha
  • ochotu učit se novým znalostem a dovednostem

Nabízíme

  • možnost podílet se na rozvoji nového oddělení štíhlé výroby
  • možnost profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • další finanční odměny
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání a mnoho dalších

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita