Typ nabídky

Minimální mzda

Quality Engineer (33.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 29568 | aktuálnost: 24.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v týmu lidí, kteří táhnou za jeden provaz? Přihlaste se a rádi se s Vámi potkáme!

  • Analýzy kvalitativních problémů.
  • Vedení evidence kvality dílců (moduly) a zavádění nápravných opatření v rámci projektu.
  • Hledání nedostatků v kvalitě, jejich předcházení a odstraňování.
  • Podíl na dosahování těch nejlepších možných výsledků u nových projektů před jejich zavedením do sériové výroby.

Požadujeme

  • Velmi dobrou znalost angličtiny nebo alespoň němčiny (schopnost bezproblémové komunikace).
  • Technické myšlení, logické uvažování.
  • Znalost nástrojů kvality nebo zkušenosti z oblasti kvality velkou výhodou, ne podmínkou.
  • Aktivní přístup k hledání a řešení problémů.
  • Týmovost, férové jednání, dodržování termínů, ochota pomoci ostatním, komunikativnost.
  • Flexibilita (schopnost přepínat mezi projekty a držet si přehled ve větším množství operativních úkolů).

Nabízíme

  • Mzdu dle vašich zkušeností a schopností
  • 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
  • Náborový příspěvek
  • příplatek na zdraví
  • příplatek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu)
  • bezplatné firemní vzdělávání,
  • po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění,
  • cafeterie,
  • slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení, vstupenky do kina, divadla a na nejrůznější akce během celého roku, sportovní aktivity, masáže a jiné, dle aktuální nabídky,
  • preventivní lékařskou péči,
  • firemní akce,
  • možnost využití příspěvku na hlídání dětí v Hlídacím centru Tetičky a chůvičky.

Mzda: 33 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita