Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha soustružnických automatů (22.000 - 32.000 Kč)

referenční číslo: 28252 | aktuálnost: 03.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné soustružníky pro obsluhu automatů.

  • provádí obsluhu soustružnických automatů
  • provádí kontrolu vyráběných dílů dle kontrolního postupu
  • zapisuje výsledky kontrol do náměrových listů
  • zodpovídá za kvalitu výrobků
  • zodpovídá za vyrobený počet kusů dle stanoveného cíle
  • mění nástroje (poškozené nebo podle plánu výměny)
  • doplňuje olejové náplně stroje + dělá záznam
  • manipuluje s mostovým jeřábem v prostoru stroje (výlisky, obrobky)
  • značí jednotlivé dávky, označuje bedny s výrobky
  • dodržuje a respektuje pracovní instrukce

Požadujeme

  • vyučení ve strojařském oboru
  • základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • podnikové stravování
  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • bonus za beznemocnost finanční odměna za odpracované roky
  • při životním jubileu další zaměstnanecké bonusy

Mzda: 22 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity