Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - Project Manager s NJ (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 27983 | aktuálnost: 31.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Komunikujete v němčině na středně pokročilé úrovni a oblast strojírenství je Vaší zálibou, vášní a oblastí, kterou se chcete každým coulem věnovat dlouhodobě ve svém zaměstnání? Máte rádi samostatnou práci, která umožňuje rozvíjet potenciál a rozšiřovat své schopnosti a znalosti? Pro mezinárodní a velmi perspektivní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné uchazeče na pozici "Konstruktér-Project Manager s NJ".

  • komunikace se zákazníky ohledně technických specifikací vyvíjených výrobků
  • zpracování výkresové dokumentace ve 3D programu
  • úzká spolupráce s oddělením technologie a podílení se na tvorbě technologických postupů
  • spolupráce s a komunikace s výrobou a koordinace potřebných procesů
  • komunikace s mateřskou společností v zahraničí ohledně svěřených projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • praxi na pozici konstruktéra nebo technologa ve výrobní firmě
  • praxe se samostatným vedením projektů velkou výhodou
  • praxe ve 3D programu
  • ŘR.sk. B
  • NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • velmi příjemný kolektiv
  • možnost pracovního růstu

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita