Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s NJ a AJ (P4012)

referenční číslo: 58a2bc6ababecf06c349ef1e | aktuálnost: 24.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Samostatné řízení zakázek u svěřených klientů, jednání se zákazníky (osobní návštěvy, telefonicky a emailově), zjišťování jejich požadavků, formulace zadání, získávání nových zákazníků, obchodní vedení zakázek,odpovědnost za svěřené zakázky , tvorba cenových nabídek

Požadujeme

M/Ž, VŠ nebo SŠ (obchodní, strojírenské a pod.), znalost němčiny a angličtiny na komunikativní úrovni (slovem + písmem), praxe na pozici Obchodní zástupce, Key account min. 2 roky, výhodou zkušenost s podporou prodeje/POS/POP, schopnost vést samostatně obchodní případ, technické myšlení, kreativita, systematičnost, komunikativnost, týmový pracovník, zájem o práci je podmínkou, pečlivost a svědomitost, ŘP skupiny B

Nabízíme

Velice zajímavá nabídka pro zavedenou mezinárodní, stabilní společnost, motivující ohodnocení (fix+provize), příspěvek na stravné, samostatná práce s možností seberealizace a osobního rozvoje

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: okolí, Ždírec nad Doubravou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: key account manager, manažer obchodního týmu, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování