Typ nabídky

Minimální mzda

Unix/linux administrátor

referenční číslo: 11853 | aktuálnost: 17.02.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Umíš pracovat s Linuxovými servery a chtěl bys být součástí mezinárodního projektu ? Chcíš být součástí firmy, která zaujímá přední postavení ve světě informačních systémů? Komunikuješ rád anglicky? Pošli svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

* Správa Linuxových serverů, troubleshooting * Instalace a podpora systémů * Správa systémových konfigurací * Monitorování a údržba systémů * Správa systémových složek * Doporučování vhodných aktualizací

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ nejlépe obor informační technologie
  • Komerční znalost Linux/Unix
  • Zkušenost s High Availability výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Schopnost pracovat v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky ve výši 100Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Služební telefon a notebook
  • Lokalita: Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby