Typ nabídky

Minimální mzda

Senior C# developer

referenční číslo: 10310 | aktuálnost: 05.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíte programovat v jazyku C# a chcete se učit nejnovější technologie? Využijte energii start-upové společnosti a souběžně i podporu velké korporace! Neváhejte a pošlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Vývoj různorodých aplikací v jazyce C#
  • Vývoj „proof of concept“ revolučního produktu
  • Neustálé vzdělávání se v nových technologiích a frameworcích
  • Spolupráce na analýze požadavků
  • Psaní dokumentace a reporting

Požadujeme

  • Zkušenost s jazykem C#
  • Zkušenost práce s agilní metodikou vývoje
  • Chuť vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Týmového ducha s důrazem na kvalitně odvedenou práci
  • Plynulou angličtinu

Nabízíme

  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Relaxační místnost (x-box, fotbálek)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj