Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik pro CNC stroje

referenční číslo: 8663 | aktuálnost: 24.02.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zdatný a flexibilní a rád cestuje? Máte znalosti v oblasti automatických strojů? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a chcete si najít stabilní zaměstnání na pozici SERVISNÍ TECHNIK PRO CNC STROJE? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK PRO CNC STROJE (30 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

* Zajištění servisu, údržby a opravy CNC strojů * Instalace strojů a technické poradenství * Diagnostika stavu strojů u zákazníků * Komunikace s kolegy v servisním týmu * Řádné zaškolení v zahraniční centrále * Časté cestování na území ČR (převážně Střední a Severní Čechy)

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Ochotu cestovat po ČR
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • Organizační schopnosti a flexibilitu

Nabízíme

  • Kvalitní školení v zahraniční centrále
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Střední a Severní Čechy

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl