Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí - automotive

referenční číslo: 6070 | aktuálnost: 05.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele?
Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám!

Strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici:

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Vedení a koordinace projektů a projektových týmů
  • Dohled nad přípravou zákaznických auditů
  • Provádění analýz a průběžných kontrol
  • Dozor nad finančním plánem a časovým harmonogramem
  • Spolupráce při odstraňování závad a vyřizování reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství (výhodou)
  • Praxi na pozici projektového manažera
  • Povědomí o technologiích v oblasti automotive
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost měsíčních odměn
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Místo výkonu práce: Střed kraje Vysočina

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství