Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - jedna směna

referenční číslo: 13236 | aktuálnost: 01.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Vystudoval jste SŠ v oboru elektro a hledáte svoje první zaměstnání? Chcete se naučit spoustu nového?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ - JEDNA SMĚNA (26 - 28.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrolu technického stavu výrobních linek a zařízení oddělení výroby, před začátkem směny i v jejím průběhu
  • kontrolu a opravy elektrického vybavení linek a zařízení
  • spolupráci s externími firmami při instalacích, opravách, servisech a revizích výrobních linek a zařízení
  • seřízení výrobních linek a zařízení v průběhu provozu
  • opravy výrobních linek a zařízení vyplývajících z aktuálních poruch nebo hlášení obsluhou
  • vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. minimálně §5
  • Anglický jazyk na úrovni orientace v technické dokumentaci
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Týmového hráče

Nabízíme

  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Práce je vhodná i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika