Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik strojů a zařízení - Letňany

referenční číslo: 4DD26923 | aktuálnost: 20.12.2019

Tawesco Automotive s.r.o.

Jsme společnost Tawesco Automotive s.r.o. člen skupiny PROMET GROUP. Dodáváme lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl.
Hledáme pracovníky na pozici "mechanik strojů a zařízení".

Náplň práce

• Provádí preventivní údržbu nástrojů
• Dbá na maximální hospodárnost a životnost svěřených strojů a nástrojů
• Aktivně zlepšuje proces výroby a oprav (údržby) v oblasti nářadí
• Samostatně vyhledává a minimalizuje příčiny poruch a zmetků u speciálního nářadí

Požadujeme

  • vyučení v oboru mechanik strojů nebo nástrojař
  • praxi min. poslední 3 roky na obdobné pozici
  • oprava a údržba střihacích a tahových nástrojů
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • znalost práce na kovoobráběcích strojích (vrtačka, bruska, frézka, soustruh)
  • znalost svařování el.obloukem - výhodou
  • platné jeřábnícké a vazačské opravnění – výhodou
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • práce v třísměnném provozu
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost získání náborového příspěvku ve výši 15000,-Kč při doporučení dalšího zájemce o práci ve společnosti
  • očkování proti chřipce zdarma

PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ:

  • sleva na mobilního operátora
  • penzijní připojištění

Místo pracoviště: Beranových 140, Praha 9, 19900

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: obráběč kovů, strojní zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity