Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - dokončovací práce

referenční číslo: 62e24c185b2d611dae077f72 | aktuálnost: 23.09.2022

WOLIP s.r.o.

Pro našeho významného klienta výrobní společnost Flowserve - výrobce mechanických ucpávek - s výrobním závodem v Olomouci, obsazujeme pracovní pozici Operátor výroby - finishing.
Flowserve je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a dodávek čerpadel, ventilů a mechanických ucpávek.
V České republice působí Flowserve již 15 let a ve výrobním závodě v Olomouci vyrábí mechanické ucpávky. Aktuálně olomoucký závod zaměstnává zhruba 80 zaměstnanců.

Náplň práce

  • Práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, vrtačka, lapovačka, svářečka atd.) včetně odjehlení, lisování a lepení kolíků, popis a čištění dílců, vizuální kontrola.
  • Spolupráce se svým nadřízeným a respektování termínů a požadavků zákazníka.
  • Zajištění plynulého toku výroby.
  • Spolupráce při řešení výrobních a technologických problémů.
  • Zajištění a udržování bezpečného pracovní prostředí.
  • Dodržování stanovených směrnic a postupů.
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů svého nadřízeného.

Požadujeme

  • SOU vzdělání technického zaměření - nástrojař, obraběč kovů, strojírenská výroba
  • Nejméně 2 roky praxe v oblasti třískového obrábění na konvenčních strojích
  • Čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek)
  • Manuální zručnost a preciznost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu ve výši 3 Kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště)
  • Nadstandardní příplatky (noční 35%, odpolední 20%, přesčasový 30%, víkendový 20%)
  • Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy
  • Pololetní bonus ve výši až 5000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
  • Příspěvek na životní pojištění ve výši 666 Kč měsíčně (po zkušební době)
  • Bonus za doporučení zaměstnance 25.000,- Kč
  • Stravenky ve výši 120,- Kč
  • příspěvek na občerstvení na pracovišti 200,- Kč
  • Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)
  • Každý den čisté pracovní oděvy

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Železniční 512/7, Olomouc, 779 00

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Michaela Matouchová
+420 773 786 743