Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik - referent -Odbor majetku

referenční číslo: 61a74f5369f215197d71af15 | aktuálnost: 24.01.2022

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme - Technik - referent -Odbor majetku

Náplň práce

  • komplexní správa a údržba svěřeného nemovitého majetku MČ Praha 7
  • aktivní ústní a písemná komunikace s nájemci
  • řešení oprav a udržovacích prací prováděných nájemci nebytových jednotek, a to z hlediska technického i administrativního
  • instruování správní firmy
  • komunikace se společenstvími vlastníků
  • řešení problematiky inženýrských sítí
  • správa energetického managementu (sledování odečtů a spotřeb energií prostřednictvím SW, administrace nákupu energií na energetické burze, administrace projektů pro úsporu energií apod.)

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • požadujeme samostatnost, vlastní iniciativu a logické uvažování
  • požadujeme aktivní snahu učit se novým věcem
  • požadujeme výbornou aktivní ústní komunikaci a bezchybný smysluplný písemný projev
  • požadujeme samostatné a bezproblémové ovládání PC na kancelářské úrovni
  • výhodou znalost v oblasti stavebnictví
  • výhodou znalost v oblasti správy a údržby nemovitých věcí, jak po technické tak i administrativní stránce
  • vhodné pro čerstvé absolventy (spíše technického zaměření)

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 9. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 3 dny zdravotní volno
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 200 hodin dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy