TECHNIK AUTOMATIZACE | SW| HW | Elektro

referenční číslo: 18-9-381610/JD

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem komponentů pro automotiv průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku s elektro vzděláním na pozici TECHNIK AUTOMATIZACE.
Náplň práce:

  • opravy poruch, úpravy a zálohy projektů dle požadavků výroby
  • drobné opravy HW, správa HW a SW automatizační techniky
  • údržba, opravy strojů a preventivní kontroly
  • diagnostika a odstraňování závad

Požadujeme

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI ÚSPEŠNÉHO KANDIDÁTA:

  • Min. SOU technického směru
  • Vyhláška 50/Sb.78 min. § 6
  • Znalost norem a čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s pneumatickými a hydraulickými systémy
  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • Požadavek na znalosti práce s HW a SW viz popis
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

Benefity: * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu ! * věrnostní bonusy * další vzdělávání * možné školení v zahraničí * bezplatné kurzy AJ Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy