PROJEKTANT - ELEKTRO

referenční číslo: 19-10-375141/JD

Náplň práce

Pro společnost, která se specializuje na pozemní i kolejovou dopravu, vodohospodářství a urbanismus jako takový a která je dlouhodobě uznávaným evropským konzultantem v oblasti projektování infrastruktury hledáme jak zkušené tak juniorní:
Projektant - Sdělovací technika
Projektanty - ELEKTRO na sdělovací zařízení
Co bude Vaší náplní práce:

  • Projektování sdělovacích zařízení
  • Zpracování technické dokumentace
  • Komunikace a spolupráce s týmem projektantů (Vašich kolegů)
  • Příprava studie proveditelnosti

Požadujeme

Jakého člověka na tuto pozici potřebujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru elektro)
  • Znalost CAD systémů - MicroStation nebo AutoCAD
  • Vyhláška 50
    VÝHODOU
  • VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenost v projektování Zabezpečovacích zařízení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Autorizace ČKAIT

Nabízíme

Benefity: Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? * 25 dní dovolené/rok * Odpovídající mzdové ohodnocení * Firemní akce a teambuildingy * Multisportka * Jazykové kurzy AJ a NJ, pro cizince ČJ – 50% platí zaměstnavatel * E-Stravenka v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den * Bonusy 3x ročně * Příspěvek na penzijní a životní pojištění po 3 odpracovaných letech * Mimořádná odměna za jubilejní věk, narození potomka, * Odborná školení * Seva na sportovní oblečení na značku UNDER ARMOUR * Permanentky do ZOO Liberec a Praha * Možnost si v rámci práce udělat autorizaci ČKAIT * Finanční odměny za vzdělávání * Smlouva na dobu NEURČITOU Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy