Obchodní manažer | Dřevo

referenční číslo: 19-23-375151/JD

Náplň práce

Máte zkušenosti v obchodu se zaměřením na dřevo a vše kolem něj?
Máte zároveň i zkušenost s vedením lidí a komunikativní znalost AJ?
Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak tu pro Vás máme skvělou pracovní příležitost!
Pro našeho klienta, silnou českou společnost v oboru lakovacích a nátěrových materiálů, brusiva, spotřebních materiálů, vybavení a technologií pro autolakovny a průmyslové lakovny, hledáme
Sales Manažera pro divizi "Wood"
Náplň práce:

  • vedení menšího týmu obchodníků
  • obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi
  • zpracování a realizace obchodních i individuálních plánů
  • vyhledávání nových zákazníků
  • zpracování cenových kalkulací jednotlivých produktů a příprava firemních ceníků
  • vedení obchodních jednání s dodavateli a zpracování objednávek (v AJ)
  • zodpovědnost za proškolení kolegů v daném segmentu, organizaci školení zákazníků a účast na předváděcích akcích (výstavách, seminářích apod.)
  • sledování práce konkurence v daném segmentu, monitorování vývoje situace na trhu
  • přímá zodpovědnost řediteli Průmyslu a pravidelné hodnocení podřízených

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – technický obor výhodou
  • komunikativnost, flexibilitu a samostatnost
  • aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • chuť učit se novým věcem
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
  • ochotu cestovat, ale ne na denní bázi – hledáme někoho, kdo efektivně rozloží svůj pracovní čas mezi prací v kanceláři a v poli s týmem u zákazníků.
  • dobrá znalost MS Office je samozřejmostí
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – B1/B2 podmínkou (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • zkušenost s prodejem v oblasti dřevozpracujícího průmyslu
  • praxe na obdobné pozici podmínkou

Nabízíme

Benefity: * automobil i pro soukromé užití * kvartální motivační složka * 13.plat (dle výsledků firmy) * stravenky * mobil * notebook * 5 týdnů dovolené * školení * teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce * moderní a přátelské prostředí Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek