Finanční analytik

referenční číslo: 16-7-373490/JD

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost s menší kanceláří v Brně aktuálně hledáme nadšence do čísel a risk analýz na pozici Finanční analytik.
Jaká bude náplň práce?

  • tvorba pravidelných finančních reportů o vývoji společnosti
  • tvorba risk analýz
  • měsíční uzávěrky
  • sledování vývoje mezinárodního trhu, srovnání finančních výsledků a pozice produktu společnosti na trhu
  • kooperace na vyhledání vhodných finančních příležitostí pro společnost
  • podpora účetního týmu, spolupráce na tvorbě budgetů a výhledů

Požadujeme

Znalosti a požadavky na pozici:

  • ekonomické vzdělání
  • nadšení pro čísla, analýzy a reporty
  • praxe na obdobné finanční/ekonomické pozici
  • zkušenost z mezinárodního prostředí
  • komunikativní angličtina pro každodenní užití

Nabízíme

Benefity: Jaké benefity na pozici nabízíme? * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * vzdělávání v oboru * praxe v mezinárodním prostředí * flexibilní pracovní doba Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 68 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek