OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

referenční číslo: 7-23-373393/JD

Náplň práce

Technické smýšlení + obchodní duch = OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro českou firmu zabývající se průmyslovou automatizací.
Pošlete nám svůj životopis a rozšiřte náš tým OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ.
Co Vás bude čekat:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • rámcové návrhy řešení poptávek, zpracování objednávek
  • spolupráce s konstruktéry a dalšími specialisty v rámci firmy
  • výjezdy za zákazníky po celé ČR

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete:

  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • proaktivní přístup, obchodní vyjednávání
  • ochota cestovat
  • zkušenosti s obchodem (technický produkt)
    Co bude velkou výhodou:
  • základní znalost AJ
  • zkušenosti z oblasti automatizace

Nabízíme

Benefity: Co Vám nabízíme: * provize z prodeje * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon, notebook, služební automobil * příspěvek na stravování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek