Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik oddělení údržby

referenční číslo: 27924 | aktuálnost: 12.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi absolventem automatizace nebo zkušeným elektrotechnikem se zkušenostmi s PLC? Pokud ti nevadí pracovat na směny a chceš pracovat ve stabilní společnosti světové značky a starat se o výrobní stroje řízené PLC, tak určitě čti dál!
Nástup rovnou do kmene společnosti Údržba automatických i poloautomatických výrobních linek Diagnostika závad a jejich následné ostraňování Periodická údržba veškerých výrobních strojů Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

Vzdělání zaměřené na elektrotechniku a automatizaci nebo zkušenosti s těmito technologiemi Zkušenosti s PLC jsou velkým plus Platná 50/1978 min. §5 Čtení výkresové dokumentace Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

Mzda 30.000 - 45.000Kč na základě zkušeností 13.mzda Dotované závodní stravování Příspěvek na dojíždění Příspěvek na penzijní připojištní Další možnosti vzdělává Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek