Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik montáže hydrauliky

referenční číslo: 27774 | aktuálnost: 09.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní závod ve Slaném hledáme Techniky montáže, kteří mají zkušenosti s hydraulickými systémy a nevadí jim pracovat ve směnném provozu.
Mechanická montáž nástaveb Montáž a zapojování hydraulických systémů Práce dle výkresové dokumentace Práce na 3 směny

Požadujeme

Zkušenosti s montáží hydraulických systémů Znalost čtení výkresové dokumentace Ochota pracovat na směny

Nabízíme

Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností Náborový příspěvek 20.000Kč Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny Příplatky za pohotovost 13. mzda 25 dní dovolené Až 3 sick day - načítá se za dobu bez absencí Dotované jídlo v kantýně - cena jídla 15-25Kč Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění Smlouva rovnou na dobu neurčitou Vzdělávací kurzy Firemní akce

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek