Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Java vývojář - HPP/IČO - 100% Home Office

referenční číslo: 27661 | aktuálnost: 04.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Java vývojář - HPP/IČO - 100% Home Office

Náplň práce

Hledáme nadšeného Java vývojáře do společnosti, jenž se primárně zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej elektronických doplňků pro telekomunikaci po celém světě. Společnost se rovněž zabývá vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů. Významná část SW je postavena na firemní platformě, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových.
Vaším úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba backendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s frontend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími backend vývojáři a dále také s test inženýrem. Uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring. Obdobně základní znalost buildovacího nástroje Maven je vítána, protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů. Mimo zmíněné stěžejní technologie využívají širší portfolio. Uchazeč má tedy možnost rozvíjet své zkušenosti a dovednosti.

Požadujeme

Požadujeme znalost: Java OOP SQL vysokoškolské vzdělání odpovídající specializace, alespoň základní znalost angličtiny, invenci a cílevědomost, samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších Výhodou pro Vás bude zkušenost s: Spring, návrhovými vzory, Maven, SCM (SVN), Linux, GCP, reaktivním programováním

Nabízíme

Spolupráce na HPP nebo IČO, Možnost 100% Home Office, Auto k osobním účelům, práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, přátelskou atmosféru vývojového centra, pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova, podporu jazykového vzdělávání (angličtina), možnost služebních pobytů v zahraničí, třináctou mzdu, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek