Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Manažer týmu finančních poradců

referenční číslo: 22337 | aktuálnost: 30.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Finpos, s.r.o. jsme založili s týmem odborníků na finanční poradenství a je na postavena pevných hodnotách: pomoc - důvěra - lidskost - svoboda - přátelství - spolupráce.

Našim posláním je dělat rodinné finanční poradenství na nejvyšší úrovni a daří se nám to. Vracíme tak našemu oboru prestiž, kterou v posledních letech bohužel spíše ztrácí.

Naše filosofie je dělat skutečné rodinné finanční poradenství, které je pro klienta srozumitelné a vytvořené přesně podle aktuálních potřeb.

Radíme vždy v zájmu klienta...

Přivítáme s radostí do našeho přátelského týmu člověka, který je lídrem svého života a souzní s našimi týmovými hodnotami.

Manažer týmu finančních poradců

Náplň práce


Hledáme samostatného člověka, kterému dává finanční poradenství smysl a vnímá tuto profesi jako důležitou pomoc, zodpovědnou k životu a majetku klienta.

Požadujeme


Potřebujeme člověka zkušeného v oblasti obchodu a managementu, který se chce realizovat v úspěšné a rostoucí firmě. Člověka, který se chce neustále vzdělávat a předávat svoje zkušenosti finančním poradcům.

Nabízíme

 • nadstandardní ohodnocení
 • důstojnou, garantovanou, pracovní pozici hned na začátku spolupráce
 • žádný krysí závod
 • svobodu řídit svoje podnikání
 • klid na práci
 • silné a funkční zázemí
 • nadčasovou a efektivní poradenskou aplikaci Naše3
 • pohodové a přátelské vztahy
 • logický vzdělávací a adaptační systém
 • systémovou spolupráci s realitní společností
 • lidské a velmi pracovité vedení společnosti
 • motivujícího a nápomocného nadřízeného
 • práci na ŽL


Stávající pobočky
Regionální ředitelství Brno - Jolana Šturchová
Oblastní ředitelství Brno - Martin Novák
Oblastní ředitelství Olomouc - Renata Lexmaulová
Oblastní ředitelství Břeclav - Věra Tomanová
Chcete vědět více? Podívejte se, s kým se můžete potkat.
Vznikající pobočky – váš prostor pro realizaci a rychlý kariérní růst
Praha, Karlovy Vary, Ostrava, Opava, Zlín, Hodonín, Frýdek-Místek, Břeclav, Olomouc, Prostějov, Brno, Znojmo, Liberec, Mladá Boleslav, Kolín, Říčany, Brandejs, Poděbrady, Český Brod
Podstata práce celého týmu je v intenzívní tandemové spolupráci finanční poradce a realitní makléř, což zajišťuje 100% servis pro jednu z nejdůležitějších životních motivací v rodinách – řešení bydlení.
Tento precizně fungující rozjezdový můstek ke klientům nás přirozeně a s důvěrou posouvá ke všem potřebám a životním motivům klienta v oblasti financování, budování majetku, zajištění a tvorby rezerv.
Nás naše práce přirozeně posouvá k firmám. I zde jsme schopni zajistit prakticky cokoliv, co se týká financování, včetně developerských projektů, zajištění, poradenství v oblasti zaměstnaneckých benefitů a investic.
S našim klientem, ať už je to jednotlivec, rodina, podnikatel či firma pracujeme v čase, analyzujeme dosavadní finanční chování, nastavujeme logicky, s cílem a smyslem naplnění aktuálních motivů, nepojišťujeme, ale zajišťujeme, spravujeme a zvyšujeme majetek a odborně vedeme investice.
S námi mají klienti vše vysvětleno, rozumí vlastním penězům i nemovitostem, znají vždy aktuální hodnotu majetku, výši dluhů, výkonnost investic, díky unikátní aplikaci Naše3. Naši klienti prosperují a žijí pěkný a spokojený život.
Zajišťujeme pro klienty i likvidace pojistných událostí.
Naše základní týmové hodnoty jsou: důvěra, spolupráce, odbornost, zodpovědnost, přátelství, fér hra, pomoc a úsměv.

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví