Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/ka do á la carte kuchyně

referenční číslo: 5b6d9979a5ad9554c3032890 | aktuálnost: 21.09.2019

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do á la carte kuchyně Clarion Congress Hotel Prague hledáme nové posily s nástupem možným ihned.

Kuchař/ka do á la carte kuchyně

Požadujeme

min. vyučení nebo zkušenosti z velkého provozu

chuť pracovat

Nabízíme

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
systém zaměstnaneckých benefitů (karta Multisport, příspěvek na penzijni a životní pojištění, cestování po hotelech v rámci CPI Hotels a.s.,  možnost dodatečné dovolené )
možnost dalšího vzdělávání
možnost růstu v rámci hotelového řetězce
platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

Ostatní sdělení

Prosíme, uvádějte vždy název pozice, o kterou se zajímáte do předmětu emailu

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Freyova 945/33, Praha 9, 190 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení