Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Odborný/á asistent/ka náměstka sekce personální

referenční číslo: 5b164e9dbabecf1f5e2345d9 | aktuálnost: 15.06.2018

Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy - územní středisko záchranné služby

Hledáme pracovníky na administrativní práce v prestižní organizaci.

Náplň práce

Náplň práce: administrativní a organizační podpora náměstka sekce, zpracování a evidence doručené a odeslané korespondence, vč. kontroly, úprav a ukládání, vedení agendy elektronické spisové služby (e-spis) vč. datových schránek, evidence docházky, dovolených, DPH a OČR zaměstnanců, zajišťování a realizace sociálních programů a odborných agend v působnosti sekce.

Požadujeme: ÚSV s maturitou, praxi v administrativě, velmi dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet), práce s elektronickou spisovou službou výhodou.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita