KEY ACCOUNT MANAGER ve farmacii

referenční číslo: 19-14-281386/JD

Náplň práce

Jste zkušený v obchodu ve farmacii? Baví Vás práce v terénu?
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici KEY ACCOUNT MANAGER, lokalita pracovní nabídky je PRAHA:
Vaší náplní práce bude:

  • akvizice a správa portfolia klíčových zákazníků - držitelé distribučního povolení
  • budování efektivních vztahů se zákazníky - udržování a vytváření kontaktů
  • plnění finančních cílů společnosti
  • nákup zboží a léčivých přípravků
  • komunikace s centrálou v anglickém jazce (primárně telefonicky a emailově)
  • reporting

Požadujeme

  • předchozí zkušenost z farmaceutických společností na obchodní pozici
  • vytvořené vazby na vedení držitelů distribučních center
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • bydliště PRAHA, nebo STŘEDNÍ ČECHY
  • písemná znalost anglického jazyka

Nabízíme

Benefity: * osobní automobil, telefon, notebook * práce pro rozvíjející se společnost s mezinárodním zastoupením * odpovídající finanční ohodnocení Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/farmacie-zdravotnictvi/

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek